Протягом 5 - 7 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка тривав VIII Всеукраїнський студентський турнір з історії.

Участь в турнірі взяла і команда Навчально-наукового інституту історії та філософії в складі студентів 5 курсу Ільченка Ярослава, Головач Оксани та Ювка Єгора.

Цього року в інтелектуальних змаганнях брали участь 126 студентів у складі 42 команд з 19 областей України. Журі турніру - 38 професійних істориків з багаторічним досвідом викладання.

В ході турніру наші студенти показали високий рівень наукових знань, ораторську майстерність та командну роботу.

Вітаємо наших студентів з гідним результатом та бажаємо нових наукових досягнень!