Новини

Співпраця ННІ Історії, права та міжнародних відносин з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації

11 травня 2023 р. в межах Тижня Відкритого Уряду, що проводиться в Україні з 8 по 12 травня 2023 року, працівниками Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації було проведено  онлайн зустріч зі студентами спеціальностей 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії та 014 Середня освіта (Історія) ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка щодо забезпечення державної інформаційної політики та  права на доступ до інформації в умовах воєнного часу.

Начальник відділу комунікативної політики Людмила Конозенко  висвітлила  теми щодо особливостей розвитку інформаційного простору Сумської області, інформаційної безпеки як складової національної безпеки. Працівники відділу забезпечення доступу до публічної інформації Олена Ковшик та Інна Шульга розповіли про забезпечення органами влади принципів прозорості та відкритості в контексті законодавства про доступ до публічної інформації та політики сфери відкритих даних. Були надані роз’яснення щодо ролі сфери відкритих даних в сучасному інформаційно-цифровому суспільстві.

«В сучасних умовах  євроінтеграційних процесів розвиток сфери відкритих даних є стратегічним напрямком концепції «електронного уряду. Україна стає частиною єдиного європейського інформаційного простору!», - зазначила Інна Шульга.

Світлана Моцак, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин наголосила на важливості проведення для студентів  Інституту просвітницьких заходів, що сприяють підвищенню рівня їх правової культури, обізнаності в сфері забезпечення інформаційних прав громадян.

https://sm.gov.ua

Меню