Студенти-міжнародники відвідали державний архів Сумської області!

Студенти 1 курсу спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»  ННІ історії, права та міжнародних відносин у рамках співпраці із Державним архівом Сумської області під керівництвом кандидата історичних наук, старшого викладача кафедри історії України В.О. Оліцького відвідали Державний архів Сумської області.

Співробітник архіву Назаренко І.Є. прочитала для студентів лекцію про архівну систему України та особливості роботи ДАСО. Студенти ознайомилися із оригіналами документів ХІХ ст. та пресою періоду нацистської окупації. Крім того, майбутні дипломати відвідали архівосховище та лабораторію архіву, де отримали змогу побачити та доторкнутися до стародруків.