В рамках виїзного семінару-практикуму наші студенти-археологи мали унікальну можливість відвідати національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному!

Ця екскурсія стала справжнім відкриттям не лише для тих, хто цікавиться гончарною справою, а й для кожного, хто вивчає історію та культуру України.

Ми на власні очі побачили процес створення традиційних глиняних виробів, познайомилися з колекціями унікальних експонатів і дізналися більше про те, як гончарство формувало побут і світогляд наших предків. Від майстерності українських гончарів просто захоплює дух!
Особливі враження залишилися після майстер-класу, в ході якого кожен із студентів мав змогу відчути себе в ролі гончара, та забрати власноруч виготовлений виріб на пам’ять.
Щиро дякуємо музею за теплий прийом і нові знання. Ця подорож залишиться в наших серцях і стане ще одним джерелом натхнення для майбутніх досліджень!