Виїзний семінар-практикум для наших студентів-археологів на території одного з найвизначніших археологічних об’єктів України – городища Більськ на Полтавщині!

Це місце, відоме як найбільше укріплене поселення раннього залізного віку в Європі, вразило своїми масштабами та історичною цінністю. Студенти мали унікальну можливість ознайомитися з культурною спадщиною скіфської доби, побачити розкопки, артефакти та почути розповіді професійних археологів про життя та побут древніх цивілізацій.

Дякуємо шановному директору Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ», Ігорю КОРОСТУ, за надзвичайно змістовну екскурсію та лекцію на тему «Більське городище - унікальний об'єкт культурної спадщини на порубіжжі Полтавщини й Сумщини».
Такі поїздки надихають на нові наукові відкриття та поглиблюють наше розуміння минулого. Далі буде!