Викладачі та студенти історичного прийняли участь у обласній історико-краєзнавчій онлайн-конференції «Моя історія моєї Батьківщини»

23 березня 2021 року доцент кафедри історії України Авхутська С.О. разом із студенткою 3 курсу НН Інституту історії, права та міжародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка Ребенок Вікторією в рамках роботи із стейкхолдерами прийняли участь у пленарному засіданні обласної історико-краєзнавчої онлайн-конференції в рамках реалізації історико-дослідницького проєкту «Моя історія моєї Батьківщини» серед закладів професійно-технічної освіти Сумщини, модератором якої виступила  директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Смоленко О.П. Метою заходу було проведення  захисту учнівських проектів як форми залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги  до історико-культурної спадщини українського народу, історії та культури рідного краю.