Випуск магістрів 2020-2021р.н.

28 січня 2022 року Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка тепло попрощався з випускниками Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин.

Захід розпочався з привітального слова першого проректора Університету Пшеничної Любов Василівни. Також, до вітальних слів приєдналася директорка інституту історії, права та міжнародних відносин, куратор 061 гр. Подрєз Юлія Вікторівна.

Віримо, що результатом вашого навчання став не тільки диплом - з відзнакою чи без – але й знання і навички, необхідні для роботи за фахом, що тут ви отримали цінний життєвий досвід, знайшли вірних друзів та мудрих вчителів, навчилися бути сміливими, активними, успішними, сміливо йти до своєї мети і ніколи не припиняти вірити у свої сили.

Вперед, до нових перемог! Хай щастить!