Знайомство майбутніх абітурієнтів з інститутом історії, права та міжнародних відносин

2 березня 2024 року ННІ історії, права та міжнародних відносин традиційно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів.

У ході дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про спеціальності за якими здійснюється підготовка в Інституті, познайомитися з професорсько-викладацьким складом та студентами, ознайомитися з правилами прийому 2024 року.

В межах дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість спробувати свої сили у складанні пробного НМТ з історії України, де мали можливість психологічно підготуватися до тестування, ознайомитися з форматом та правилами тестування в реальних умовах.

Особливо корисним цей день став для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Сподіваємося, що сьогоднішні школярі невдовзі поповнять дружню родину нашого Інституту!